Related Posts
Afyonkarahisar’da Taş Toplayan Şahıs Tarihi Eserleri Jandarmaya Teslim Etti
Afyonkarahisar’ın Sarık köyünde taş toplayan bir kişi, arazisinde bulduğu 17 adet tarihi eser niteliği taşıyan obje ve figürleri jandarmaya teslim etti. Jandarma ekipleri, bulunan eserleri incelenmek üzere Afyonkarahisar Müze Müdürlüğü’ne teslim etti.
Yavru Aslanspor, Kayseri İdman Yurdu’nu 6-1 mağlup ederek liderliğini sürdürdü
Kayseri Şeker 2. Amatör Küme A Grubu lideri Yavru Aslanspor, ligin 12. haftasında oynadığı maçta Kayseri İdman Yurdu’nu 6-1 mağlup ederek liderliğini sürdürdü. Mustafa Yıldırım’ın 4 gol attığı maçta Yavru Aslanspor, üstün bir performans sergileyerek galibiyete ulaştı.
Esenler Gençlik Günleri’nde Filistin Özgürlük Dansı Gösterisi
Esenler Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Gençlik Haftası kapsamında düzenlediği 3. Esenler Gençlik Günleri’nde Gazze’ye destek vermek amacıyla ‘Filistin Özgürlük Dansı Gösterisi’ yapıldı.