Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bulunan Palamar Tepesi, gün batımı manzarasıyla görenleri etkisi altına alıyor. İstanbul’a yakın olması nedeniyle günübirlik tatilcilerin ve kamp yapmayı tercih eden vatandaşların uğrak noktası olan Palamar Tepesi, binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor. Vatandaşlar ve çiftler, tepeye oturarak gün batımını izlerken, yoğunluk dron ile havadan görüntülendi. Bölgede bulunan kampçılar ise temizlik konusunda uyarılarda bulunarak, gün batımının keyfini çıkardıklarını belirtti.